Pro zákazníky máme připravenou nekuřáckou kavárnu, kde si můžete odpočinout a vychutnat naše výrobky při šálku kávy nebo čaje. Pro ty co spěchají, nabízíme kávu s sebou. Malým návštěvníkům je k dispozici dětský koutek vybavený hračkami. Pro zájemce pořádáme oslavy různých tipů, kapacita míst 35 osob. Kavárna samozřejmě nabízí free wifi internetové připojení zdarma.

Kavárna

Při stavbě nové budovy pekárny jsme přemýšleli, jakým způsobem zpříjemnit nákup našim zákazníkům, proto jsme se rozhodli vybudovat kavárnu, kde by si mohli chvíli odpočinout na své cestě. Při zařizování kavárny jsme mysleli i na vaše děti. Máme pro ně přichystán dětský koutek, kde si mohou hrát, případně něco namalovat a vy si mezitím vychutnáte kvalitní kávu. Pro nejmenší máme přichystanou stoličku na nakrmení a přebalovací pult. Kavárna je plně nekuřácká a bezbariérová.

Zákazníci, kteří potřebují stálý kontakt s internetem, určitě ocení free WiFi připojení.

V naší kavárně vám můžeme nabídnout pestrou nabídku káv, pro příklad černého turka, alžírskou kávu, vídeňskou kávu, pro horké dny ledovou kávu s vanilkovou zmrzlinou a mnoho jiných druhů. Pokud spěcháte, můžete si nechat připravit kávu s sebou.

Jste spíše čajoví? I v tomhle případě vás potěšíme. V naší nabídce naleznete sypané ovocné, zelené a bylinné čaje, které vám připravíme do konvičky. Rádi bychom upozornili i na čajové speciality jako kvetoucí čaje, které v konvičce při zalití horkou vodou „rozkvetou“. Veškeré čaje v nabídce si můžete zakoupit domů.

Jako v každé kvalitní kavárně nabízíme i něco malého k zakousnutí. Jedna z výhod, jaké kavárna v pekařství má, je bohatý sortiment pečiva a dezertů z vlastní výroby. Krom teplého koláče si můžete dopřát výborný tažený jablečný závin, zákusky podle klasických receptur. Pro hladové máme pečivo plněné klobásou, které vás určitě zasytí.

Pro zájemce, které naše kavárna zaujme, můžeme připravit narozeninové oslavy, firemní akce, večírky atd. Zajistíme vám kompletní servis a vy si budete moci vše užít s klidnou hlavou. Pro bližší informace nás prosím kontaktujte přes formulář, nebo na email: . Budeme se na vás těšit.