„Venkovský krámek“ Je návratem do dob našich prababiček a pradědečků, kdy se v takovémto krámku dalo koupit kvalitní zboží nejen potravinářské, ale i potřeby do domácnosti, k vaření a stolování. Obchůdek je utvářen do venkovského stylu s myšlenkou čistoty ducha prodejny a pro váši radost z nákupu a příjemně stráveného času.

Venkovský krámek

Myšlenka proč postavit tento typ obchodu byla tato: spokojenost zákazníka (aby se k nám rád vracel), obohacení současné nabídky a návrat k venkovskému stylu obchůdků, které znali prarodiče.

V našem „Venkovském krámku“, který přímo sousedí s pekárnou, nabídneme sortiment, který není běžně v obchodě s potravinami. Stručně vám tedy popíšeme, co zde najdete.

U vstupu do krámku je obslužný pult, kde vám navážíme koření, čaje, kávu, sušené ovoce a další. Zrnkovou kávu vám rádi pomeleme na našem mlýnku.

V druhé části prodejny, která je podstatně větší než vstupní část, najdete různé druhy mouky, těstovin, obilovin (které si u nás můžete sami namlet), pohanky, luštěnin a další. Vše jako samoobslužné a na váhu, kde si sami podle libosti naberete, kolik budete potřebovat.

Další část tvoří užitková keramika a to od hrníčku po formy na pečení. Dřevěné nádobí jako jsou vařečky, misky, lžičky, škrabky a podobně.

K užitkovým předmětům také patří proutěné misky, košíky, koše a další.

Když přejdeme k zútulnění domova, máme tady svíčky z včelího vosku, polštářky z pohankových slupek, keramiku, panenky z šustí i látkové andílky, štípané holubičky a spoustu dalších nápadů, jak si zharmonizovat domov.

Také myslíme na vaše zdraví a prevenci. Nabízíme různé sirupy, medy, propolisové výrobky, různé speciality a delikatesy. Dle vašeho přání můžeme namíchat i více bylinek do čajové směsi. Máte možnost se u nás posadit a přečíst si o bylinkách, mouce a jiné.

Z chlazeného zboží jen připomeneme domácí sýry, sádlo, ovoce, kyselé zelí a jiné dobroty.

Jelikož není možné vypsat vše na jednu úvodní stránku, přijďte se k nám podívat a věříme, že se stanete našimi stálými zákazníky. Přejeme krásné dny plné slunce :-)

Otevírací doba Venkovského krámku:
Po8.00 - 18.00
Út8.00 - 18.00
St8.00 - 18.00
Čt8.00 - 18.00
8.00 - 18.00
So8.00 - 12.00
Nezavřeno