Zde si můžete prohlédnout prezentační materiály, které zachycují naši historii a vývoj firmy od založení až po současnost. Videa dokumentují naši kavárnu a nabízejí také celkový pohled na Cyrilovo pekařství a cukrářství. V sekci “Media” máte možnost zhlédnout zajímavé dokumentární pořady ČT a fotogalerie ilustruje všechny momenty, kterými naše společnost za svou dlouholetou historii prošla, jakož i samotné naše výrobky. V pravém menu si můžete vybrat nejnovější a také nejsledovanější dokumenty.
Videa Počet videí: 7 Videa je povoleno pouze přehrávat, jsou majetkem firmy. Klepnutím na symbol videa vstoupíte do nabídky jednotlivých záznamů. Zde si pak můžete přehrát vybrané video. I nadále se budeme snažit nabídku aktualizovat a rozšiřovat. Věříme, že se Vám videa budou líbit a přejeme Vám příjemnou zábavu.
Media ikona Média Počet: 2 Žádáme vás o dodržení všech autorských práv. V této sekci vám nabídneme zmínky o naší firmě, které proběhly v mediích.
Fotogalerie ikona Fotogalerie Počet alb: 12 Fotky je povoleno pouze prohlížet, jsou majetkem firmy. Tato fotogalerie zachycuje všechny důležité momenty, kterými si naše společnost za svou historii prošla.